İletişim

Cumalı Mah. Küme Evler No:116/A Datça / Muğla

Kara Yolu Ulaşım

Gocakapı’ya gelmek için kara yolunu tercih edenler direk Datça’dan otobüs bulabilirler. Son durak Datça’dır. Hemen hemen bütün firmaların Datça seferleri vardır.

Datça’ya geldikten sonra Palamutbükü-Cumalı dolmuşlarıyla konaklayacağınız tesisin önüne kadar gelebilirsiniz.

Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Büyükşehirler’den Datça’ya doğrudan sefer yapan otobüs firmaları da mevcuttur. Doğrudan otobüs bileti bulunmaması halinde Marmaris’e gelip oradan Datça veya Palamutbükü minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.

Havayolu Ulaşımı

Datça Transfer Firmaları: Havalimanından en konforlu olarak Datça Transfer firmaları ile 2 saat 30dk içinde gelebilirsiniz.

Havaş: Dalaman Havalimanın’dan hareket eden HAVAŞ otobüsleri ile Marmarise 1 buçuk saatte, Marmaris’ten Datça’ya saat başı kalkan otobüs ile 1 Saat 15 dakika’da ulaşabilmektesiniz.

Datça merkeze geldikten sonra Palamutbükü-Cumalı dolmuşları ile Cumalı’ya yaklaşık 45 dkda ulaşabilirsiniz.

Bodrum havalimanından Datça’ya ulaşım imkanı daha kısıtlı olduğu için Bodrum / Milas Havalimanını kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Havaalanından araç kiralama ile Datça’ya karayolu ile yaklaşık 4 saatte ulaşılmaktadır.

Feribot: Bodrum merkezden günde 2 defa kalkan Bodrum – Datça Feribotu ile Datça Karaköy iskelesine 2 saatte ulaşabilmektesiniz. Bu yolculuğu araba ile de tamamlayabilirsiniz. Bunun için feribot saatlerine uygun olarak uçak planlaması yapmanız gerekmektedir.

Mesajınızı İletin

İletişim Formu
Görüşmeyi başlat
1
Merhabalar,
Nasıl yardımcı olabiliriz?